bazı numaralar

set design

corporate

kişisel fotoğraf

bize ulaşın

bazı numaralar

set design

corporate

kişisel fotoğraf

bize ulaşın

Görüntüyü kullanarak işletmenizi tanıtmak önemlidir!

Bu fotoğraflar işinizi, işinizi, tesislerinizi, mağazanızı, çalışanlarınızı, kendiniz gösterebilir!

Bu fotoğraflar dijital bir çözüm (web siteniz, sosyal ağlarınız, uygulamanız) ve ayrıca maddi bir çözüm (el ilanı, broşür, toplama vb.) İçin kullanılır.

Projenizi bize göstermek için bize ulaşın !

bazı numaralar

Facebook gibi bir sosyal ağda, görüntülerin eşlik ettiği yayınların% 93’ü İnternet kullanıcısından bir taahhüt oluşturuyor.

Çalışanlarınızı fotoğraflarla vurgulamak, ziyaretçileri satışa dönüştürme olasılığının 200 kat daha fazla olmasını sağlar.

Bir metne kıyasla, bir görüntünün beyne iletimi 60.000 kat daha hızlıdır.
Metinlerinize resim eklemeniz önerilir.

set design

Set tasarımının amacı, bir veya daha fazla fotoğraf yoluyla bir ürünü çekici hale getirmektir. Fotoğrafçılığın estetiğini geliştirmek için çeşitli unsurları entegre etmek mümkündür.

Bu süreç özellikle yeni bir ürünü tanıtmak isteyen bir şirket veya bir şirketin ürününü etkileyiciler olarak öne çıkarmak için görevlendirilen bir kişi (Facebook, Instagram, …) için geçerlidir.

Set tasarımı, catering (restoranlar, fast-food, gıda kamyonu, …), daha yaygın olarak, catering işlemleri, vücut bakımı üreten şirketler (krem, sabun, duş jeli) için kullanılır. , …) özellikle.

corporate

Ticaretini, mekanını ve çalışma araçlarını göstererek faaliyetlerini vurgulamak, müşteriyi çekmek ve onu güven altına almak için çok önemlidir.

Bu, web sitenizin ziyaretçisi veya iletişiminizi kolaylaştıracak sosyal ağlarınız için fotoğrafçılığınızla etkinliğinizi tanıtmak yoluyla gerçekleştirilen ilk yaklaşımdır.

Binanız, ofisiniz, çalışma ekipleriniz, çalışanlarınızın iş istasyonları, farklı etkinlikleri, toplantı odanız, konferans odanız, çalışma aletleriniz, yazılımlarınız vb. işinizi ve faaliyetlerinizi en iyi şekilde göstermek için fotoğraf yoluyla ileriye doğru gidin.

kişisel fotoğraf

Kendinizin belirli bir görüntüsünü aktarmak ve tamamen profesyonel fotoğrafçılıktan başka kendinizi göstermek ister misiniz?

Aktivitenize ve arzularınıza göre, kendinizi kesinlikle profesyonel çerçeveden farklı bir açıdan göstererek kendinizi farklı ve özgünlükle öne çıkarmak önemlidir.

“İnsan” tarafınız, ekstra profesyonel aktiviteleriniz, tutkularınız, vurgulayabileceğiniz kadar çok ayrıntıdır ve bu da ziyaretçilerinize, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize daha “erişilebilir” bir görüntü verecektir.

[envira-gallery id="668"]

design

dijital

baskı

ağlar

haberler

iletişim

design

dijital

baskı

ağlar

haberler

iletişim